01

Spotkania naszego autorstwa zakładają systematyczne szkolenie zawodnika w zakresie zaawansowanych umiejętności fizjoterapeutycznych i psychologicznych. Kluczem jest trafna diagnoza oraz obranie celu współpracy. Towarzyszymy sportowcowi na co dzień i w trakcie zawodów. Dobieramy treningi i terapię, ale przede wszystkim przewidujemy, kiedy i na ile będzie gotowy do działania tj. wyposażony w sprawne ciało i umysł na dany sezon, czy start.


02

Mocną stroną naszych oddziaływań jest podejście holistyczne. Nie da się pojechać, popłynąć czy zagrać bez głowy. Nie można skutecznie funkcjonować przy zaburzonej równowadze mięśniowej. Dlatego łączymy wiedzę z zakresu psychologii i fizjoterapii wyczynu. Prawdopodobieństwo skutecznego działania wzrasta, kiedy zarówno głowa, jak i ciało są w formie.


03

Metodykę opieramy na jednej z najbardziej zaawansowanych umiejętności i jednocześnie najbardziej skutecznych technik – autohipnozie. Wojownik w Hipnozie™ myśli w określony sposób. Dobiera słowa, obrazy i odczucia, które mają uruchomić w jego ciele dokładnie takie reakcje, jakich aktualnie potrzebuje. Potrafi zatem być pewnym swoich umiejętności, kontrolować emocje, zregenerować swoje ciało, zwizualizować technikę ruchu, skupić się, a także utrzymywać pozytywne relacje z innymi. Jest odporny i konsekwentnie podąża drogą wiodącą go do celu.

Kijok&Macur


Nie jesteśmy jednolitym tworem. Składamy się z innych ludzi! Każdy kto zrobił dla nas dobry uczynek i powiedział nam dobre słowo, uszlachetnił nasz charakter i stał się współautorem naszego sukcesu!